close

MICROSOFT POWER APPS UYGULAMA ÇÖZÜMLERİ

Power Apps ile uygulamalar geliştirerek, hem temel alınan veri platformu (Microsoft Dataverse) hem de çeşitli çevrim içi ve şirket içi data kaynaklarına (SharePoint, Microsoft 365, Dynamics 365, SQL Server ve daha fazlası) depolanan verilerinize bağlanabilir, özel iş uygulamaları oluşturabilirsiniz.

TicketEase uygulaması

Kullanıcılardan gelen talepleri tek bir platform üzerinde toplayan “TicketEase” uygulaması ile IT ekiplerine gelen hizmet taleplerinin veya gelen diğer tüm taleplerin ekiplere ulaştırılması sağlanır. Bu uygulama ile taleplerin daha rahat ve kolay takip edilebilir olması amaçlanır.

SeatMate uygulaması

Hibrit düzene geçilmesi ile birlikte çalışanların ofise gelecekleri günlere, toplantı zamanlarına veya özel durumlara göre istedikleri tarihleri tek bir panel üzerinden seçerek masaların rezerve edilmesine olanak tanır. Şirket içerisinde ofise geliş saatlerinin ve günlerinin yoğunluğu kolaylıkla takip edilir.

BookingCar uygulaması

Şirket içerisinde yaşanan müsaitliğe göre araba bulma, arabaların durumlarını veya yerlerini takip etme gibi problemlerin önüne geçilmesi için tasarlanan “BookingCar” uygulaması ile rahatlıkla müsait gün, saat ve tarihte araçların müsaitlik durumları tek bir panel üzerinden rahatlıkla yönetilir.