close

MICROSOFT POWER BI

Self servis bir iş zekası aracı ve raporlama platformu olan Microsoft Power BI ile şirket verilerinizi görselleştirmeye, analiz etmeye ve raporlamaya olanak tanıyın.

Şirket verilerinizden en doğru şekilde yararlanın, kurumsal veri hafızanızı oluşturun ve güvende tutun.

En etkili raporlama aracı

Kurumunuzda Power BI kullanarak verilerinizin yönetilmesine ve daha iyi kararlar alınmasında size yardımcı olacak uzman danışmanlarımızdan destek alın.

Veri analizi ve raporlama süreçlerinin optimize edilmesi

Power BI danışmanları, şirketlerin veri analizi ve raporlama süreçlerini optimize etmek için en iyi uygulamaları ve yöntemleri sağlar.

Veri güvenliğinin sağlanması

Power BI danışmanları, verilerin doğru şekilde saklanması ve güvence altına alınması için en iyi yöntemleri sağlar. Bu sayede veri güvenliği sağlanır ve şirketin müşteri verilerinin korunması açısından önemlidir.

Karar verme süreçlerinin iyileştirilmesi

Power BI danışmanları, şirketlerin verilerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur ve daha stratejik kararlar almalarına olanak tanır. Bu sayede şirketler, daha iyi bir strateji geliştirebilirler ve rekabet avantajı elde edebilirler.

Verilerinizde saklı içgörüleri keşfedin

Microsoft Power BI’ı Oracle, Azure, Dynamics, LinkedIN, Excel gibi yüzlerce veri kaynağına bağlayarak, ölçülebilir görseller oluşturulmasına, verilerin raporlara dönüştürülmesine, ekiplerinizin raporları kolayca okumasına ve anlamlandırmasına olanak tanıyın. Kurumunuzun her düzeyindeki tüm çalışanların en güncel iş analizlerden faydalanarak etkili stratejiler tasarlamasını sağlayın.

Kurumunuzda veri destekli bir kültür oluşturun

Görselleştirme mimarları ve analitik geliştiricileri ile iş zekası ve raporlama çözümünü şirket içerisinde kullanarak,  kolay panolar, etkileşimli raporlar ve yorumlanabilir veri görselleştirmeleri aracılığıyla istediğiniz tüm veriyi analiz edin. Bu sayede veriye dayalı bir şirket kültürü oluşturarak hem iç hem de dış iletişiminizde yaptığınız işleri raporlarla takip edin.

Çalışan bağlılığının geliştirilmesinden, sosyal medya hesaplarının raporlanmasına, muhasebe verilerinin takibinden, manuel hazırlanan raporların dijitalde yönetilmesine kadar her süreci kurumunuz için geliştirilen çözümler ile dijitalleştirin.

Power BI masaüstü

Farklı veri kaynaklarından alınan verilerle raporlar tasarlayın.

Power BI mobil

Hareket halinde olsanız bile mobil cihazlardan Microsoft Power BI raporlarına istediğiniz an, istediğiniz yerden erişin.

Power BI diğer araçlar

Masaüstü ve Mobil görüntüleme harici IOS ve Android cihazlara sahip tabletler üzerinden de görüntüleme sağlayın.

Microsoft Power BI danışmanlık süresi boyunca şirketinizdeki tüm veriler anlamlı içgörüler haline getirilir ve raporlanır. Alacağınız danışmanlıklarla Power BI’ın özelliklerini en doğru ve verimli bir şekilde kullanın.

İş zekası ve raporlama aracı: Microsoft Power BI

İş zekası ve raporlama aracı Power BI, şirketlerin bilgiye dayalı kararlar almasına, veri odaklı bir kültür oluşturmasına, rekabet avantajı elde etmesine, veri güvenliği sağlamasına, müşteri memnuniyetinin artmasına, risk yönetimi ve pazar analizi yapmasına olanak tanıyan en etkili araçtır.

Siz de modern iş dünyasında önemli bir rol oynamak için Power BI danışmanlığı alarak şirketinizdeki verilerden en doğru şekilde faydalanın.

Power BI raporları ile neler yapılabilir?

IoT cihazlarından gelen büyük verileri Power BI ile takip edin.

E-Ticaret satış verilerinizi anlık görüntüleyin.

Çağrı merkezi aramalarınızı ve performansınızı ölçün.

IT ekiplerine gelen taleplerin planlanması ve önceliklendirilmesini Power BI içgörüleri ile elde edin.

Satış oranlarınızın ve hedeflerinizin verilerini takip edin.

Alacağınız Power BI danışmanlığı sonrasında zengin raporları kolaylıkla anlamlandırın.

ve daha fazlası için yapabileceklerinizin sınırı yok.

Çalışanlarınız için Power BI eğitimleri düzenleyin

Yetkin danışmanlarımızdan alacağınız Power BI eğitim hizmeti ile çalışanlarınızın raporlar hazırlamalarına, verileri görselleştirmelerine ve anlamlandırmalarına olanak tanıyın. Çalışanlarınızın veri analizi ve raporlama süreçlerinde daha etkin bir şekilde çalışmalarını sağlayın.

Eğitim planını keşfedin

Çalışanlarınızın Power BI'da raporlar hazırlamalarına ve edindikleri iç görüleri anlamlandırmalarına alacakları eğitimlerle destek olun.

Power BI Eğitimi

4 Gün
  • 1. Veri Alma
  • 2. Query Editor ile verileri temizlemek ve dönüştürmek
  • 3. Modelleme
  • 4. Hesaplamalar Yapmak (DAX Fonksiyonları)
  • 5. Time Intelligence
  • 6. Görselleştirme
  • 7. Filtreleme
  • 8. Yayımlama ve Paylaşma
  • 9. Flow & Power BI Integration