close

MICROSOFT VIVA

Microsoft Viva, çalışanların işlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlayan, bağlantıyı güçlendiren ve öğrenmeyi destekleyen uygulamaları içerir. Çalışanların daha iyi bir iş/sosyal yaşam dengesi sağlamasına yardımcı olurken, işverenlere de çalışanlarına yönelik daha iyi bir destek sunma imkanı verir. Microsoft’un modern iş yeri deneyimi çözümü olarak tasarlanmış olan Viva, çalışanların ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş bir ortam sunar.

Microsoft Viva gibi çalışan deneyimi platformları, kurumlara daha fazla bağlantı, iç görü, amaç ve büyüme fırsatı sunarak hem kullanıcıları hem de ekipleri destekler.

Viva Connections

Çalışanların iş yerine aidiyetlerini artırmak ve iş birliğini güçlendirmek için tasarlanmıştır. Şirket içi haberler, etkinlikler, eğitim kaynakları ve diğer önemli bilgiler tek bir merkezden erişilebilir hale gelir.

Viva Insights

Çalışanların kişisel verimliliklerini artırmak ve onları desteklemek için tasarlanmış bir modüldür. Zaman yönetimi, toplantı etkinliği ve çalışma alışkanlıkları gibi verileri analiz ederek çalışanlara kişisel geri bildirimler sunar. Ayrıca, stres düzeyleri ve iş dengesi gibi önemli konularda çalışanların ruh durumlarını takip eder. Böylece işyerinde daha mutlu ve sağlıklı bir denge kurmalarına yardımcı olur.

Viva Learning

Çalışanların sürekli öğrenme ve gelişime erişimini kolaylaştıran bir platformdur. Çalışanlar, şirket içi ve dışı eğitim kaynaklarına tek bir yerden erişebilirler. Eğitim materyalleri, videolar, e-kitaplar ve kurslar gibi çeşitli kaynaklar sunulur. Ayrıca, yöneticiler de eğitim programlarını yönetebilir ve çalışanların ilerlemesini takip edebilir. Bu, çalışanların becerilerini geliştirmelerine ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olur.

Viva Topics

Şirket içindeki bilgiyi yönetmeyi ve keşfetmeyi kolaylaştırır. Bu sayede çalışanlar, aradıkları bilgilere daha hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirler.

Çalışanlarınız için en iyi çalışma ortamını sunun

Çalışanların kendilerine sunulan bilgileri verimli bir şekilde bulup kullanabilmesi, kurumlara çalışan üretkenliği açısından yılda beş ile sekiz haftalık zaman kazandırabilir.*

Çalışan katılım düzeyi yüksek kurumlar satış verimliliğinde %18 artış sağlar.**

Bilgi paylaşım araçları çalışan verimliliğini %43 oranında artırarak maliyetten / zamandan tasarruf sağlar.*

Daha iyi ve daha hızlı karar alma %37 oranında artar.*

*Değişen dünyada bilgi paylaşımı.
** Gallup 2020 Meta-Analysis Brief.